Vážení přátelé, kamarádi, návštěvníci těchto stránek,

logo-minnacházíte se na stránkách Jihočeské oblasti tábornické unie. Jsme nezisková organizace s převahou dětských členů. Také většina našich akcí je věnována dětem a mládeži. Pokud chcete získat nějaké informace o nás, nechť je tato stránka tím pravým místem.

Pro ty, co hledají smysluplnou náplň volného času svých dětí, je zde seznam oddílů s kontakty na vedoucí a rozpisem schůzek. Naše klubovny jsou na různých místech kraje. Nejvíce jich funguje v Českých Budějovicích, kde máme i ústředí velké rady v klubovnách ve Stromovce. Zde je letecký snímek s označením kluboven.

Pro členy unie by zde měly být všechny důležité dokumenty a informace, které potřebují ke své činnosti. Pokud chcete, aby tyto stránky byly co nejlepší, nestyďte se a zanechte nám vzkaz v cancáku – naší návštěvní knize. Budeme rádi za všechny připomínky.

Máte-li zájem mít zde své oddílové stránky (s adresou http://nazevodilu.ctu-jihoceska.cz) případně i e-maily (jmeno@ctu-jihoceska.cz, pro oddily jmeno@nazevoddilu.ctu-jihoceska.cz) napište na mail admin@ctu-jihoceska.cz.

<< domů